Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Pray For Japan

13 Mar Posted by in My Diary, Ordinary | 4 comments
Pray For Japan
 

از جمعه به کلی ناراحت شدم حال هوای خوبی ندارم از وقتی که در ژاپن زلزله اومده و هزاران نفر مجروح و کشته شدند و احتمال انتشار رادیواکتیو نیز وجود دارد تا دوباره حادثه ای مثل و یا شبیه چرنویل روسیه تکرار شود می ترسم نمی تونم فکر بکنم یکی از دوستام به ژاپن محاجرت کرده از جمعه تا الان هر کاری کردم که باهاش تماس بگیرم نشد و نشد ! خیلی نگرانشم یکی دیگه از دوستام فیلیپین هست خدا را شکر فعلا اونجا اوکی است و چیزی رخ نداده ! وقتی ویدئو های سونامی و زلزله را می بینم بدمنم می لرزه 8.9 ریشتر شوخی نیست برابر با 300 میلیون TNT  این مقدار می تونه مساحت کل ایران را پوشش بده !!!!!

شدت ضربه با مقایسه با بمب اتمی که در هیروشیما افتاد 2000 برابر بدتر و شدید تر است حالم خوب نیست وقتی خبر 4 قطار ناپدید شده ژاپن را شنیدم دلم میلرزه وقتی امروز صبح یکی از نیروگاه هسته ای یوکوشیما منفجر شد و همه اخبار این خبر را منعکس کردند البته دیوار های سربی پایگاه که در وسط آن راکتور وجود دارد هنوز تخریب نشده !

می ترسم ! تا همین الان حدود 80 پس لرزه بعد از لرزه بزرگ 8.9 ریشتری در ژاپن رخ داده که بیشترین آنها 7.9 ریشتر قدرت داشته  می ترسم

کسی از بازدیدکنندگان که مطالب را از طریق فید یا میل و یا بصورت مستقیم قدم رنجه می کنند و از سایت چک نویس های من را می خونند سایتی پایگاهی که آمار کشته شدگان ژاپن را در آن نوشته باشند سراغ دارند به من بدهند ؟

با آرزوی مهار شدن مشکل هسته ای ژاپن و تمام شدن مشکل آنها !

 1. فرهاد03-14-11

  منم امیدوارم اوضاع رو به راه بشه.
  این تازه برای ژاپنی اتفاق افتاده که پیش بینی خیلی چیزها رو کرده بودن و برج هاش عین گهواره توی هوا با انعطاف پذیری بالا در مقابل امواج مقاومت کردن.ژاپن یکی از 8 کشور صنعتیه!
  این قضیه اگر در یک کشور جهان سومی اتفاق افتاده بود ناگوارتر از این حرفا بود!

  • تنهای جهنمی03-14-11

   100 درصد من یکی از دوستانم در ژاپن زندگی می کنه که چند روزی ازش بی خبر بودم و همکنون خبر پیدا کردم تخریب و خسارت در ژاپن بالا بوده اما اگر این زلزله را در یکی از شهر های ایران تجسم کنیم فکر نمی کنم کسی زنده باقی می موند ! :SAD:

 2. نار03-18-11

  جانم!!!!مرا دریاب…
  تحوووووووووللللللللللللل
  نواوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  جدیدددددددددددددددد

  • admin03-18-11

   سلام چطوری خوبی ؟
   نیستی معلوم هست کجایی مشکوک جان ؟
   دیگه فارسی نمی نویسم 😐

Leave a Reply

%d bloggers like this: